Analyzujeme

Nabízíme řadu bezpečnostních analýz, které jsou základem identifikace aktuálního stavu bezpečnosti, tak i nevyhnutelným předpokladem úspěšné implementace dále navrhovaných řešení. Mezi typy analýz řadíme analýzu současného stavu bezpečnosti, analýzu rizik, analýzu nasazení vybrané technologie, forenzní analýzu, analýzu dopadů. 

Integrujeme

Specializovaný tým odborníků je tu pro vás, aby zajistil integraci bezpečnosti napříč celou organizací, Vyřešíme za vás bezpečnostní dokumentaci, která je základem zajištění bezpečnosti, nastavíme bezpečnostní procesy a role, naimplementujeme technické bezpečnostní prostředky a zavedeme kontroly bezpečnosti.

Testujeme

Prostřednictvím testů aplikací i infrastruktury, zjistíme jaký je stav vaší společnosti z hlediska úrovně informační bezpečnosti. Detailně popíšeme a vysvětlíme identifikovaná slabá místa a navrhneme efektivní opatření pro zmírnění dopadů v případě jejich zneužití.

Auditujeme

Pro rozklíčování nedostatků je třeba nezávislého pohledu, který vám nabízíme prostřednictvím našich auditorů. Jejich praxí ověřená odbornost již napomohla zlepšit ICT bezpečnost nejednoho klienta.