Vaším úkolem bude:

  • Rozvoj a péče o stávající zákazníky.
  • Prezentace a jednání s obchodními partnery.
  • Schopnost vysvětlit zákazníkovi technické informace k nabízenému řešení, včetně doporučení konkrétních opatření.
  • Pracovat v týmu odborníků na klientských projektech v různých oblastech kybernetické bezpečnosti.
  • Aktivní spolupráce s presales konzultanty na obchodu i na přípravě nabídek.
  • Analyzovat klientovu obranu před kybernetickými hrozbami, nalézat její slabiny a napravovat je.
  • Hledat rovnováhu mezi požadavky na kybernetickou bezpečnost a fungování IT/businessu.
  • Účastnit se projektů v rámci celého jejich životního cyklu (od návrhu, cenotvorby až po implementaci).
  • Schopnost dotahovat obchody a projekty do zdárného konce.

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti v oblasti IT obchodu (kybernetické bezpečnosti výhodou, nikoliv podmínkou, rádi tě všechno naučíme).
  • 5 let praxe v oboru.
  • Schopnost pracovat na více zakázkách najednou.
  • Analyticky a koncepčně přemýšlet.
  • Být schopný komunikovat s klienty a porozumět tomu, co chtějí.
  • Dokázat formulovat a prezentovat svoje myšlenky.
  • Používat selský rozum a mít smysl pro humor.
  • Umět česky/slovensky a anglicky.

V AEC Vám nabízíme:

  • Zajímavé projekty, na kterých se rozhodně nebudeš nudit a zároveň se budeš stále učit něco nového.
  • Vhled do velkého businessu a pochopení fungování IT a kybernetické bezpečnosti v předních českých i mezinárodních firmách.
  • Pravidelné interní workshopy, získání dalších certifikací.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost pracovat na home office.
  • Účast na konferenci Security.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné snídaně, ovocné dny, ...
  • Bohatý systém benefitů (služební vozidlo pro pracovní i soukromé účely, týden dovolené navíc, výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/RJ/SJ/FJ), stravenky, Multisport karta, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu).

Svůj životopis/odkaz na LinkedIn zašlete na adresu katerina.stejskalova[zavináč]aec.cz

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 18/2018 Z. z., Zákon o ochraně osobních údajů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, a to pro účely realizace výběrového řízení. Zpracováním pro tyto účely je pověřena mateřská společnost AEC a.s., IČO 04772148. Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu probíhajícího výběrového řízení, nejdéle však 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli budete moct požádat společnost AEC s.r.o., IČO: 31384072 (správce) o přístup k vaším osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení či vznést námitku proti jejich zpracování. Zároveň jste oprávněn podat stížnost u dozorového úřadu, pokud se domníváte, že zpracování není prováděno v souladu s platnou legislativou.

Základní složka mzdy je od 2000 EUR brutto měsíčně - přesná výška mzdy se odvíjí v závislosti od odbornosti, skutečných znalostí, kvalifikace a zkušenosti kandidáta.