ESET 3 roky za cenu 2https://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/eset-3-roky-za-cenu-2.aspxESET 3 roky za cenu 2Od 1. září do 31. října, akce na tříletou licenci vybraných domácích i firemních produktů za cenu dvouleté licence.
Seminář k zákonu o kybernetické bezpečnostihttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/seminar-k-zakonu-o-kyberneticke-bezpecnosti.aspxSeminář k zákonu o kybernetické bezpečnostiZveme vás na seminář k zákonu o kybernetické bezpečnosti.
Přejděte ke Kaspersky se slevou 50 procent a získejte navíc až 9 měsíců zdarmahttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/prejdete-ke-kaspersky-se-slevou-50-procent-a-ziskejte-navic-az-9-mesicu-zdarma.aspxPřejděte ke Kaspersky se slevou 50 procent a získejte navíc až 9 měsíců zdarmaAEC, platinový partner Kapersky Lab, přináší svým zákazníkům jedinečnou promo akci.
TrustPort Threat Intelligence je nyní GreyCortex Mendelhttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/trustport-threat-intelligence-je-nyni-greycortex-mendel.aspxTrustPort Threat Intelligence je nyní GreyCortex MendelSpolečnost GreyCortex vznikla odkoupením produktu Threat Intelligence od společnosti TrustPort, sesterské společnosti AEC a.s.
Konference SECURITY 2016 překonala hranici 500 účastníkůhttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/konference-security-2016-prekonala-hranici-500-ucastniku.aspxKonference SECURITY 2016 překonala hranici 500 účastníkůDvacátý čtvrtý ročník odborné konference SECURITY přilákal do pražského kongresového hotelu Clarion rekordní počet českých a slovenských bezpečnostních specialistů a manažerů.
Vznik ThreatMark s.r.o.https://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/vznik-threatmark-sro.aspxVznik ThreatMark s.r.o.Dovolujeme si oznámit vznik nové společnosti ThreatMark s.r.o. Založení firmy bylo logickým důsledkem vývoje vlastního produktu anti-fraud systému (AFS).
Test kybernetické bezpečnostihttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/Test-kyberneticke-bezpecnosti.aspxTest kybernetické bezpečnostiAEC připravilo pro všechny zájemce o problematiku spojenou s Kybernetickým zákonem test znalostí, který si můžete vyzkoušet a stáhnout v tomto článku.
DLP zdarma k ochraně Exchangehttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/dlp-zdarma-k-ochrane-exchange.aspxDLP zdarma k ochraně ExchangeNa velmi omezený čas jsme pro naše zákazníky připravili jedinečnou akci. AEC jako platinový partner Kaspersky LAB nabízí tuto akci jako jediný reseller na území České republiky!
Změna právní formy AEChttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/zmena-pravni-formy-aec.aspxZměna právní formy AECUpozorňujeme všechny naše partnery a zákazníky na změnu právní formy naší společnosti. Od 1. července 2015 se AEC, spol. s r.o. mění na AEC a.s.
Konferenci SECURITY 2015 navštívilo přes čtyři sta návštěvníkůhttps://www.aec.cz/cz/novinky/Stranky/konferenci-security-2015-navstivilo-pres-ctyri-sta-navstevniku.aspxKonferenci SECURITY 2015 navštívilo přes čtyři sta návštěvníků23. ročník konference SECURITY je za námi. Změnili jsme místo konání a posílili networkingovou část. Naším cílem bylo uspořádat vynikající konferenci, na kterou můžeme být pyšní a ze které budou účastníci odcházet plni pozitivních dojmů.