AEC je nyní 3hvězdičkovým partnerem Check Pointu
24.01.2019   
AEC je nyní 3hvězdičkovým partnerem Check Pointu

​AEC prohloubila své dlouhodobé partnerství se společností Check Point a získala status Certified Collaborative Support Provider. Současně povýšila na partnerskou úroveň tří hvězd v rámci celosvětového partnerského programu Check Point Stars Program.

3 STARS PARTNER

Podařilo se nám získat „3 STARS PARTNER“ certifikaci u společnosti Check Point Software Technologies Ltd. Prokázali jsme úspěšně realizované projekty, vynikající odborné znalosti, dostatečnou zastupitelnost, dobře fungující podporu a potřebný počet technických i obchodních certifikací.

Povýšení na úroveň tříhvězdičkového partnera v České republice umožňuje jednodušší a flexibilnější spolupráci se společností Check Point. Pro zákazníky se tímto krokem urychlují prodejní cykly a navyšuje se kapacita technické podpory.

Pro náš tým je partnerství důkazem dobře odvedené práce a také závazkem vůči všem našim zákazníkům i samotné společnosti Check Point. Naši specialisté jsou k dispozici při podpoře, migraci, řízení, monitorování a implementaci jejich bezpečnostních řešení.

 

CERTIFIED COLLABORATIVE SUPPORT PROVIDER

Při realizovaných projektech jsme prokázali vysokou profesionalitu, při řešení nastalých problémů odborné znalosti a dostatečné personální zdroje. Obdržení statusu „Check Point Collaborative Support Provider“ znamená přímou spolupráci s kmenovým supportem Check Pointu a možnost využívání jejich inženýrského týmu u našich zákazníků.