AEC získala certifikaci Service Delivery Provider pro McAfee DLP
20.06.2018   
AEC získala certifikaci Service Delivery Provider pro McAfee DLP

Naše společnost úspěšně získala certifikaci „Service Delivery Provider – McAfee DLP“ pro český a slovenský trh. Namísto povinného objednávání zahraniční podpory (Professional Services) přímo od výrobce je AEC nyní oprávněna poskytovat služby pro implementace a nasazení McAfee DLP lokálně.

Zákazníkům tak dokážeme přinést významnou úsporu nejen finanční, ale také časovou. Hodinová sazba našich security specialistů je v porovnání se zahraničními techniky McAfee výrazně nižší. Navíc odpadají další náklady spojené například s cestováním. Neméně důležitou výhodou pro klienty je snadnější komunikace v českém a slovenském jazyce.

Technologie McAfee nabízíme již od samotného založení naší společnosti. První smlouvu s AEC podepisoval již v roce 1991 přímo John McAfee. Pro získání statusu Service Delivery Provider jsme museli úspěšně složit předepsaný počet technických certifikací a doložit formální náležitosti z řízení našich projektů.

S ohledem na změnu obchodní strategie společnosti McAfee a následném omezení teritoriálního zastoupení jsme připraveni firemním klientům nadále zajišťovat podporu pro všechna bezpečnostní řešení.

Jan Rulíšek AEC „Velmi nás těší dosažení statusu Service Delivery providera u společnosti McAfee pro produktovou řadu DLP. AEC tímto prokázala svou vysokou technickou odbornost, profesionalitu a zkušenosti technického týmu. Naším zákazníkům, kteří usilují o maximální zabezpečení sítě prostřednictvím našich služeb, jsme schopni nabídnout profesionální a zkušený tým odborníků. Zároveň rádi podpoříme ostatní partnery McAfee, kteří implementují řešení DLP a nabídneme jim dodávku Professional services pro jejich projekty.“ sdělil Ing. Jan Rulíšek, Sales Director AEC a.s.

 

McAfee