AEC získala certifikaci Service Delivery Provider pro McAfee DLP
20. 6. 2018   
AEC získala certifikaci Service Delivery Provider pro McAfee DLP

AEC McAfee Security Provider

Naše společnost úspěšně získala certifikaci „Service Delivery Provider – McAfee DLP“ pro český a slovenský trh. Namísto povinného objednávání zahraniční podpory (Professional Services) přímo od výrobce je AEC nyní oprávněna poskytovat služby pro implementace a nasazení McAfee DLP lokálně.

Zákazníkům tak dokážeme přinést významnou úsporu nejen finanční, ale také časovou. Hodinová sazba našich security specialistů je v porovnání se zahraničními techniky McAfee výrazně nižší. Navíc odpadají další náklady spojené například s cestováním. Neméně důležitou výhodou pro klienty je snadnější komunikace v českém a slovenském jazyce.

Technologie McAfee nabízíme již od samotného založení naší společnosti. První smlouvu s AEC podepisoval již v roce 1991 přímo John McAfee. Pro získání statusu Service Delivery Provider jsme museli úspěšně složit předepsaný počet technických certifikací a doložit formální náležitosti z řízení našich projektů.

S ohledem na změnu obchodní strategie společnosti McAfee a následném omezení teritoriálního zastoupení jsme připraveni firemním klientům nadále zajišťovat podporu pro všechna bezpečnostní řešení.

Jan Rulíšek AEC „Velmi nás těší dosažení statusu Service Delivery providera u společnosti McAfee pro produktovou řadu DLP. AEC tímto prokázala svou vysokou technickou odbornost, profesionalitu a zkušenosti technického týmu. Naším zákazníkům, kteří usilují o maximální zabezpečení sítě prostřednictvím našich služeb, jsme schopni nabídnout profesionální a zkušený tým odborníků. Zároveň rádi podpoříme ostatní partnery McAfee, kteří implementují řešení DLP a nabídneme jim dodávku Professional services pro jejich projekty.“ sdělil Ing. Jan Rulíšek, Sales Director AEC a.s.

 

McAfee