Znovu jsme obhájili certifikaci ISMS!
06.05.2019   
Znovu jsme obhájili certifikaci ISMS!

​„Po roce jsme opět obhájili ISMS certifikaci a máme z ní radost. Je pro nás povinností i vizitkou. Tím, že má AEC certifikovaný systémem řízení informační bezpečnosti, dáváme našim klientům jasně najevo, že to s bezpečností myslíme vážně. A to nejen v jejich prostředí, a v rámci realizovaných projektů, ale také interně,” shrnul Jan Poduška Head of Risk & Compliance Division společnosti AEC.

Získali jsme certifikát na dodržování požadavků definovaných normou ISO/IEC 27001:2014 pro Českou a Slovenskou republiku. ISMS můžeme definovat jako dokumentovaný systém řízení, jehož hlavním cílem je zajistit odpovídající úroveň bezpečnosti informací uvnitř organizace v rámci informačního systému i dalších procesů. V našem portfoliu najdete návrhy a implementace systému řízení informační bezpečnosti, ale i další služby spojené s identifikací a ohodnocením informačních rizik.

Certifikaci držíme už od roku 2005, takže s ní máme bohaté zkušenosti. Chcete se také pyšnit ISMS? Rádi vám pomůžeme v jakékoliv fázi certifikace. Podívejte se na služby, které nabízíme:

  • příprava na certifikaci a provedení certifikačním procesem,
  • zpracování analýzy rizik,
  • definice a implementace vhodných opatření pro pokrytí identifikovaných rizik např. formou zpracování strategie rozvoje bezpečnosti,
  • výběr vhodného řešení, analýza nasazení a implementace bezpečnostních technologií jako jsou FW, DLP, SIEM, Document tagging,
  • penetrační testy a audity informačních systémů,
  • návrhy bezpečnostních procesů a zpracování dokumentace,
  • školení, audity a prověrky bezpečnosti v souladu s bezpečnostními normami a standardy, včetně GDPR.

Další informace o certifikaci ISMS najdete zde.

​​